Hakkımızda

KLAVUU; Kozmetik alanındaki 30 yılı aşkın birikimin bir sonucu olarak, 2016 tarihinde BekeiKorea firması tarafından yaratılmış, “K-Beauty” akımı olarak bilinen ve global olarak hızla popüler olmaya başlayan Kore Kozmetiği dünyasında kısa zamanda ilk tercih edilen ödüllü markalar arasında yer almayı başarmıştır.

Güzellik kavramının, kişiliğin bir ifade biçimi olduğunu savunan KLAVUU, bu değerin en doğal yollarla elde edilebilmesi ve sürdürülebilir olması için ürünlerini doğanın en saf ve etkili kaynaklarını kullanarak özenle geliştirmiştir. KLAVUU cilt bakım araştırmacılarının uzun çalışmaları sonucu, denizden aldığı minerallerle yaşayan bir organizma içinde büyüyen, saflığın ve güzelliğin sembolü olan Kore incisi ana hammadde olarak esas alınmıştır. KLAVVU ürünleri, içeriğindeki inci özütü ve diğer deniz mineralleri ile cildinize doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırır. 9 farklı KLAVUU serisi, hem günlük rutinlerinizde hem de özel anlarınızda cildinizin sağlıklı görünmesine yardımcı olur ve dış etkenlere karşı üstün koruma sağlar.


ALERTA YAŞAM TEKNOLOJİLERİ A.Ş., G.Kore ile olan 15 yılın üzerindeki ticaret tecrübesi sonucunda, Türk tüketicisini yükselmekte olan K-Beauty trendi, kimyasal içeriklerden arındırılmış en doğal bileşenlerden oluşan Kore kozmetiği ve Kore cilt bakım rutini ile tanıştırma kararı ile kurulan KLAVUU markasının yetkili resmi Türkiye distibütörüdür.

Yükleniyor...