İptal - İade Koşulları

İPTAL & İADE KOŞULLARI


İptal Koşulları

Sipariş adımlarını tamamlayarak ödemenizi yaptıktan sonra siparişinizin iptali için talep oluşturabilirsiniz. Talebinizi oluşturmak için sipariş numaranızla birlikte
 +90 216 644 41 00 numaralı Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekmektedir. İptal talepleri Müşteri Hizmetleri İletişim Formu üzerinden yapılamamaktadır.

İptal talepleri siparişinizde bulunan ürünlerin teslimat için kargo firmasına verme süreci başlamamışsa değerlendirmeye alınabilmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünlerin sevkiyat süreci başladıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır. Böyle durumlarda iade talebi oluşturabilirsiniz.

 

İade Koşulları

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili iade taleplerinizi web sitesindeki ilgili form üzerinden veya siparis@klavuu.com.tr adresine e-posta göndererek oluşturabilirsiniz. Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde belirtildiği üzere kullanılmış, ambalajı açılmış ya da bozulmuş ürünlerin iadesi Kabul edilememektedir. İade ettiğiniz ürünlerin bu koşulları karşılamaması durumunda iade onayı iptal edilerek kargo ile ürünleriniz Alıcı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir.

Yükleniyor...