Sıkça Sorulan Sorular

 

Kredi Kartı İle Ödeme

Sitemizde ödemelerinizi PayU vasıtasıyla kredi ya da banka kartı kullanarak yapabilirsiniz. Ödeme aşaması tamamen PayU ortak ödeme sayfasında gerçekleştirilmektedir .PayU BDDK denetiminde olan Türkiye'nin lider ödeme kuruluşudur . PayU hakkında bilgi için PayU web adresini ziyaret edebilirsiniz . Havale İle Ödeme

Siparişinizi geçerken havale ile ödemeyi seçtiğinizde ekranda listelenecek banka hesaplarına Havale ya da Eft işlemini gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu bize ileterek siparişinizin işleme alınmasını sağlayabilirsiniz .

Havale ile ödemeyi aşağıda bulunan banka hesaplarımıza sipariş numaranızı belirterek ve alıcıya dikkat ederek gerçekleştirdiğinizde siparişiniz işleme alınacaktır . Havale ile ödeme seçeneğini seçerek geçilen siparişler ödeme gerçekleşmediği sürece işleme konulmamaktadır .

Havale / EFT işleminizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu sipariş@klavuu.com tr adresine göndererek siparişinizi işleme aldırtabilirsiniz .


Yapı Kredi Bankası

Ünvan: Alerta Yaşam Teknolojileri A.Ş.

Şube: Ümraniye Ticari Şube

Şube Kodu: 740

Hesap Numarası: 53909520

IBAN No : TR580006701000000053909520
Ziraat Bankası

Ünvan: Alerta Yaşam Teknolojileri A.Ş.

Şube : 1794 – Dudullu OSB

Hesap Numarası : 85338556

Hesap Kodu : 5001

IBAN No : TR170001001794853385565001Kredi kartım reddedildi. Ne yapmalıyım?

Kredi kartınızın reddedilmesinin 2 sebebi olabilir. Birincisi bilgilerinizi girerken hata yapmış olabilirsiniz. İkincisi ise kredi kartını aldığınız bankanın getirdiği sınırlandırmalar yüzünden alışveriş yapmanıza imkan sağlanmamış olabilir.

Birinci durumda tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olduğunuz halde yine de kartınız işlem görmüyorsa, lütfen uluslararası karakterlerin dışında kalan ı, ö, ü, ç, ğ gibi karakterleri kullanmadan deneyiniz.Kredi kartımda limit var. Ancak yine de işlem yapamıyorum.

Bazı bankalar kullandığınız kredi kartlarının internette kullanımına limit getirebiliyor. Bu durumda sizden alışverişinizi onaylamanız için ekstra bilgi isteyebiliyor. Bu durumda kredi kartını aldığınız bankayı arayarak kartınızın internet üzerinde kullanımına dair onay vermeniz gerekebilir.Ne kadar güvenli olduğunuzu merak ediyorum?

  • Doğrudan veya dolaylı bir biçimde, hiçbir şekilde şifre kaydı yapmıyoruz. Ödeme işleminiz PayU ortak ödeme sayfası üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir 
  • Kredi kartı bilgileri ne sistemimiz üzerinde tutuluyor, ne de sistemimiz üzerinden işlem görüyor. Bunun yerine gönderdiğiniz veriler web tarayıcısı üzerinden PayU Yüksek Güvenlikli Ödeme Noktasınca işlem görüyor.
  • Online alışverişlerinizde ödeme işlemi BDDK (T.C. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından yetkilendirilmiş PayU firması tarafından gerçekleştirilmektedir .  Yetkili kuruluşların tam listesini  buraya tıklayarak görebilirsiniz .
  • Online mağazamız için yüksek güvenlikli ve sürekli hatalara, güvenlik açıklarına karşı sürekli geliştirilen Magento altyapısını kullanıyoruz. Bu sayede sistemimiz güncel ve güvenli kalmaya devam ediyor .Kargo ve Teslimat

Türkiye genelinde tüm il ve ilçelere sipariş gönderimi yapmaktayız. Sitemizden yapacağınız alışverişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecek olup Yurtiçi Kargo tarafından teslimat mesafesine göre 1-3 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Bahsedilen teslimat süresi yurtiçi için geçerlidir. Gönderi takiplerinizi sitemizdeki hesabınızdan takip edebilir siparişlerinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz .

Saat 16:00 dan sonra verilen siparişleriniz bir sonraki gün kargoya verilmektedir .Sipariş Takibi 

Siparişinizin takibini Hesabım sayfasından takip edebilirsiniz . Email ile alacağınız  kargo takip kodu ile kargonuzun Yurtiçi Kargo durumunu takip edebilirsiniz .Hesap İşlemleri

Online mağazamızda hesabınızı oluşturarak işlemlerinizi daha basit şekilde takip edebilirsiniz . Hesabınıza giriş yaptıktan sonra adres ve kargo adresi bilgilerinizi güncelleyebilir . Ayrıca siparişlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz .

 

Yükleniyor...