Site Güvenliği

SİTE GÜVENLİĞİ

 

www.klavuu.com.tr adresli E-Ticaret sitemizde sunulan tüm servis ve hizmetler, sitenin ve domain isminin resmi sahibi olan Alerta Yaşam Teknolojileri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Aşağıda belirtilen alanlara ait içerik ve işlem güvenliğinin maksimum oranda sağlanabilmesi için firmamız gereken tüm tedbir ve yatırımları almaktadır.


Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde kilit işareti de yer almalıdır. Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken sayfada bu işaretin bulunduğunu kontrol ediniz.


Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. 
Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması süreci, bankanın sunduğu maksimum güvenlik sistem altyapısı ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır. Ayrıca anlaşmalı bankaları kullandığınızda 3D güvenli ödeme alternatifi sayesinde işlemlerinizi cep telefonunuza gelecek bir şifre ile daha da güvenli hale getirebilirsiniz.


Site içi Veri Güvenliği
Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgileri firmamız tarafından da erişilemez durumdadır.

Yükleniyor...